Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a retelei telefonice

Număr anunț
DA20899883
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
MARIMARC IMPEX SRL (CUI RO3181475)
Cod CPV
50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.037,82 RON
Valoare atribuită
2.037,82 RON
Data publicării
24.07.2018 13:09
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.037,82 RON

din 2.037,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.