Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE ISCIR SI ASISTENTA RSVTI PENTRU SERVOSCARA CU GHIDAJ

Număr anunț
DA20899357
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.07.2018 12:44
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.