Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit CNC - ref 3431/21.06.218, cercet pr IM21-17-07

Număr anunț
DA20899105
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
INICAD DESIGN SRL (CUI RO16327034)
Cod CPV
43611500-4 · Mese rotative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.667 RON
Valoare atribuită
3.667 RON
Data publicării
24.07.2018 12:30
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.667 RON

din 3.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.