Număr anunț
DA20871477
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,43 RON
Valoare atribuită
92,43 RON
Data publicării
19.07.2018 09:57
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,43 RON

din 92,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.