Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,2% sub estimat

Pachet materiale

Număr anunț
DA21094311
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.435,02 RON
Valoare atribuită
2.161,45 RON 11,2% sub estimat
Data publicării
29.08.2018 13:26
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.161,45 RON

din 2.435,02 RON estimat 11,2%

Adjudecat la 88,8% din estimat · economie 273,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.