Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE PARCURI IN COMUNA JUCU

Număr anunț
DA21090090
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
CARDIPOL SRL (CUI RO33496505)
Cod CPV
45236290-9 · Lucrari de reparare a spatiilor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233.073,60 RON
Valoare atribuită
233.073,60 RON
Data publicării
29.08.2018 09:50
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233.073,60 RON

din 233.073,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.