Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet broaste si zavoare
- Număr anunț
- DA21089815
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,07 RON
- Valoare atribuită
- 84,07 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 09:35
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,07 RON
din 84,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro