Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații rețea de iluminat public în zona centrală Avrig (bl. 21- 23)

Număr anunț
DA21084645
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
ENEV AVRIG SRL (CUI RO27077049)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592,70 RON
Valoare atribuită
1.592,70 RON
Data publicării
28.08.2018 13:04
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592,70 RON

din 1.592,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.