Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,0% sub estimat

LAPTE ȘI PAINE

Număr anunț
DA20892115
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,33 RON
Valoare atribuită
230,04 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
23.07.2018 14:18
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,04 RON

din 261,33 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 31,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.