Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA FORD TRANSIT

Număr anunț
DA21086747
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE AUTO DEVELOPMENT SRL (CUI RO25999662)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,50 RON
Valoare atribuită
331,50 RON
Data publicării
28.08.2018 14:46
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 17:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,50 RON

din 331,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.