Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de revizie autoutilitara Iveco Daily - serie sasiu ZCFC170C605053830

Număr anunț
DA21089986
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,16 RON
Valoare atribuită
950,16 RON
Data publicării
29.08.2018 09:45
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,16 RON

din 950,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.