Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru investitia „Îmbrăcăminți asfaltice drum comunal Rieni – Cucuceni ...”

Număr anunț
DA20897959
Autoritate contractantă
Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
Furnizor / câștigător
GAUSS TOPO SRL (CUI RO3566170)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.134,65 RON
Valoare atribuită
28.134,65 RON
Data publicării
24.07.2018 11:32
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.134,65 RON

din 28.134,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.