Ofertă acceptată Cumpărare directă

cosit, greblat, imbalotat, transport

Număr anunț
DA20894574
Autoritate contractantă
Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
Furnizor / câștigător
RASARITUL SRL (CUI 16619110)
Cod CPV
77111000-1 · Inchiriere de utilaje agricole cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
24.07.2018 08:20
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.