Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii organizare evenimente cultural artistice dedicate zilelor comunei

Număr anunț
DA20891536
Autoritate contractantă
Comuna Siminicea (CUI 4327499)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA PENTRU CULTURĂ ŞI SOLIDARITATE "PETER TOMASCHEK" SIRET (CUI 27067967)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.500 RON
Data publicării
23.07.2018 13:48
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.500 RON

din 20.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.