Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETON C 12/15 FI 16, Transport
- Număr anunț
- DA21088820
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- FABET SA (CUI RO4026135)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.690 RON
- Valoare atribuită
- 1.690 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 08:41
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.690 RON
din 1.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro