Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport rutier
- Număr anunț
- DA21083921
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
- Furnizor / câștigător
- MAXAGRO CENTER SRL (CUI RO26291604)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 846 RON
- Valoare atribuită
- 846 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:28
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
846 RON
din 846 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro