Ofertă acceptată Cumpărare directă

Software CAM - ref. 3432/21.06.2018, cercet pr IM 21-17-07

Număr anunț
DA20898992
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
INICAD DESIGN SRL (CUI RO16327034)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
24.07.2018 12:24
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.