Acasă · Licitații
· Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII IMPLEMENTARE PROTECTIA DATELOR CU CARACTER PERSONAL
- Număr anunț
- DA21091355
- Autoritate contractantă
- Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
- Furnizor / câștigător
- TIM QUALITY WEST CONSULTING S.R.L. (CUI 39644201)
- Cod CPV
- 79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:51
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro