Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII INSTALATII ELECTRICE
- Număr anunț
- DA21087362
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
- Furnizor / câștigător
- GIALEXTRONIC S.R.L. GALATI (CUI RO16033411)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649,75 RON
- Valoare atribuită
- 649,75 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 15:26
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
649,75 RON
din 649,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro