Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar suspendabil Falken, verde, cu sina, A4, 230g/mp, carton 25buc/cutie Cod RTC FA0976

Număr anunț
DA21085416
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 5 (ADP) (CUI 38333274)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,25 RON
Valoare atribuită
71,25 RON
Data publicării
28.08.2018 13:41
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,25 RON

din 71,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.