Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt ADV1030263 pachet tipizate scolare LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA

Număr anunț
DA21086076
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.617,80 RON
Valoare atribuită
1.617,80 RON
Data publicării
28.08.2018 14:12
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.617,80 RON

din 1.617,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.