Ofertă refuzată
Cumpărare directă
100 Litrii Combustibil-Motorina
- Număr anunț
- DA20845704
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
- Furnizor / câștigător
- MANOLACHE INDUSTRY GROUP SRL (CUI RO30003033)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477 RON
- Valoare finală
- 477 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 10:40
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.