Ofertă acceptată Cumpărare directă

piatră concasata 0-63 mm

Număr anunț
DA20907176
Autoritate contractantă
Comuna Rebrisoara (Consiliul Local) (CUI 4347380)
Furnizor / câștigător
EXPLO TERASIT SRL (CUI RO13864904)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
25.07.2018 11:52
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.