Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,2% sub estimat
Plasa dual intramesh 30/30 cm
- Număr anunț
- DA20904683
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- LG PHARM SRL (CUI RO22972425)
- Cod CPV
- 33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.975 RON
- Valoare atribuită
- 2.730 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 09:34
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.730 RON
din 2.975 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 245 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.