Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse Abrazive tabara sculptura

Număr anunț
DA20902412
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
QUICK POINT SRL (CUI RO15121809)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.373,32 RON
Valoare atribuită
11.373,32 RON
Data publicării
24.07.2018 15:22
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.373,32 RON

din 11.373,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.