Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistenta medicala

Număr anunț
DA20900630
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
CMI DR PINDICHI M. CORNELIA (CUI 20188031)
Cod CPV
85141220-7 · Servicii de consultanta prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.849 RON
Valoare atribuită
8.849 RON
Data publicării
24.07.2018 13:47
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.849 RON

din 8.849 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.