Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire motor si inversor

Număr anunț
DA20888686
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
Furnizor / câștigător
NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (CUI 33578052)
Cod CPV
51145000-0 · Servicii de instalare de motoare de nave (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.099,44 RON
Valoare atribuită
37.099,44 RON
Data publicării
23.07.2018 11:21
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.099,44 RON

din 37.099,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.