Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigintie santier lucrari hidrotehnice, tehnico-edilitare, apa si canalizare, drumuri

Număr anunț
DA20896003
Autoritate contractantă
COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
Furnizor / câștigător
ROIMPEXCONVIN SRL (CUI 17889537)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.205 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
24.07.2018 09:57
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 28.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.