Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC H4 12V SI BEC H7 12V PT. DACIA LOGAN 1.6/2006
- Număr anunț
- DA20902358
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,80 RON
- Valoare atribuită
- 184,80 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 15:19
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,80 RON
din 184,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro