Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTE=AUGUST 2018
- Număr anunț
- DA20901356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- MADIRAL SRL (CUI 13402514)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.396,50 RON
- Valoare atribuită
- 17.396,50 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 14:23
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.396,50 RON
din 17.396,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro