- Număr anunț
- DA20901038
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,90 RON
- Valoare atribuită
- 831,90 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 14:06
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,90 RON
din 831,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro