Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate optica interna LG DVD+/-RW, 24x, GH24NSD
- Număr anunț
- DA20898490
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106 RON
- Valoare atribuită
- 106 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:57
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
106 RON
din 106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro