Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese necesare reparatiei motocaosei Stihl FS94

Număr anunț
DA20904359
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,57 RON
Valoare atribuită
970,57 RON
Data publicării
25.07.2018 09:13
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,57 RON

din 970,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.