Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse din comanda 187/20.072018

Număr anunț
DA20897412
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,40 RON
Valoare atribuită
367,40 RON
Data publicării
24.07.2018 11:05
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,40 RON

din 367,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.