Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de verificare, revizie, autorizare / reautorizare, servicii de RSVTI

Număr anunț
DA20896975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAULESTI (CUI 29241180)
Furnizor / câștigător
BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
24.07.2018 10:44
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.