Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 20*20*1.50*6000
- Număr anunț
- DA20883628
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
- Cod CPV
- 44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,56 RON
- Valoare atribuită
- 248,16 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 13:18
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,16 RON
din 241,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro