Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in achizitii publice sectiunea cumparari directe la Primaria Tomnatic

Număr anunț
DA20901662
Autoritate contractantă
COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
Furnizor / câștigător
Nicoara N.Mihai PFA (CUI 28308354)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
24.07.2018 14:40
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.