Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATIE SERVER AIX

Număr anunț
DA21093810
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Hunedoara (CUI 13592257)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
Cod CPV
50312120-2 · Repararea unitatilor centrale de procesare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.795 RON
Valoare atribuită
8.795 RON
Data publicării
29.08.2018 13:00
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 16:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.795 RON

din 8.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.