Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA21090339
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADU CEL MARE BOGATI (CUI 29454110)
Furnizor / câștigător
HIGIENA DEPTOX SRL (CUI RO16135004)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146,32 RON
Valoare atribuită
1.146,32 RON
Data publicării
29.08.2018 10:02
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146,32 RON

din 1.146,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.