Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera aer 1000x20 6 buc

Număr anunț
DA20902457
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,38 RON
Valoare atribuită
322,38 RON
Data publicării
24.07.2018 15:24
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,38 RON

din 322,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.