Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet acumulatori conform oferta transmisa pe email la anuntul ADV1031389
- Număr anunț
- DA21103356
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,94 RON
- Valoare atribuită
- 810,94 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 13:16
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
810,94 RON
din 810,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro