Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu Istoric General de Fundamentare a P.U.G.

Număr anunț
DA21101584
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 3126578)
Furnizor / câștigător
ELENA RAMONA T. UNGUREANU - URBANIST (CUI 32070128)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
30.08.2018 11:50
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.