Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Elisa EST cu polimeri chimici (scrapie)

Număr anunț
DA21101239
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
30.08.2018 11:34
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.