Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anse de insamantare 1 ul, 10 ul / Anse bacteriologice / Anse inoculare sterile
- Număr anunț
- DA21099763
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:21
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro