Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set lenjerie patut copii
- Număr anunț
- DA20888514
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 1 Tasnad (CUI 17344351)
- Furnizor / câștigător
- GRAMA I.IOANA (CUI 29065091)
- Cod CPV
- 19212310-1 · Articole din panza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.618 RON
- Valoare atribuită
- 2.618 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 11:14
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.618 RON
din 2.618 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro