Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet dir servicii/63459/20.07.2018

Număr anunț
DA20904364
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PRO AS COMPANY S.R.L. (CUI RO12869962)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.854,33 RON
Valoare atribuită
1.854,33 RON
Data publicării
25.07.2018 09:14
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.854,33 RON

din 1.854,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.