Ofertă acceptată
Cumpărare directă
medicamente
- Număr anunț
- DA20904035
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763,61 RON
- Valoare atribuită
- 763,61 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 08:52
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
763,61 RON
din 763,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro