Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA SAVANA SUPERALBA DE INTERIOR SUPERLAVABILA CUTIE 25 KG.

Număr anunț
DA20903111
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,80 RON
Valoare atribuită
473,80 RON
Data publicării
24.07.2018 16:26
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,80 RON

din 473,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.