Ofertă acceptată
Cumpărare directă
kit 2 batteries internal SAVINA/2015 SENZOR O2 OXYTRACE VE ( SAVINA)
- Număr anunț
- DA21070473
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.923,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.953,32 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 08:45
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.953,32 RON
din 1.923,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro