Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SALATA ICRE NEGRO
- Număr anunț
- DA21080878
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
- Furnizor / câștigător
- TDT 2004 SRL (CUI 16101788)
- Cod CPV
- 15212000-7 · Icre sau lapti de peste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,40 RON
- Valoare finală
- 230,40 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:19
- Data finalizării
- 30.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.